Ankara içinde saat 15:00 a kadar verdiğiniz siparişlerinizi, aynı gün kendi araçlarımızla kapınıza getiriyoruz.

Diğer bölgeler için saat 14:00’e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde, saat 14:00’ten sonra verilen siparişler ise ertesi iş günü anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. Kargo tesliminden sonra maksimum 2 iş günü içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir. Teslimat adresinin kargo kapsamı dışında olması halinde kargo firmasının özel teslim günleri farklılık gösterebilmektedir. Kargo tesliminden sonra gönderi numaranız ile siparişinizin durumunu kargo firması üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Diğer teslimat şartları ise şöyledir;

  • Teslimat saatleri 07:00-18:00 arasıdır.
  • Merkez dışı köy ve düzenli teslimat bölgeleri dışında yer alan uzak bölgelere kargo ile teslimat yapılmaktadır.
  • Kargo ile gidilen bölgelerde kargo firmasının "düzenli teslimat bölgesi dışı" olarak belirttiği ve günlük teslimat olmayan teslimat noktalarına kargo firması belirlenen haftanın günlerinde gitmektedir.
  • Kata teslimat yapılmamaktadır. Asansör var ise birden fazla firmaların çalıştığı plaza ve apartmanlarda firmanın kattaki giriş kapısına ürünler teslim edilmektedir. Asansör yok ise 1. Kata kadar ürünler çıkarılarak ürünlerin teslimatı yapılabilmektedir. (Bir binada firmanın birden fazla katı var ise firmaya ait olan ilk kattaki giriş noktasında ürünler teslim edilmektedir.)
  • Ürünler firmanın giriş kapısında firma yetkilisine teslim edilmektedir.
  • Resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız. Kağıt, Mobilya ve Sıvı temizlik ürünlerinin toplu alımında ek kargo ücreti ayrıca talep edilebilmektedir.
  • Ödeme seçeneği olarak Havale / EFT seçtiğiniz siparişlerin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Not : Aynı gün teslimat sadece iş günlerinde gerçekleştirilebilmektedir.